10.12 - JAKO 1. B třída - sk. B - Opočno - Malšovice 12.10.19

© Markéta Vlachová *

Martin Šnajdr, trenér (domácí):

Za dnešní prohru si můžeme jen my sami. Malšovice nás vyškolily z efektivity v koncovce. Místo toho, abychoím po 30 minutách vedli 5:0, tak hostům dvě šance v první půli stačily na gól. Naše koncovka a řešení gólových situací byly katastrofální. Druhý poločas byl z naší strany špatný a hosté nás opět ze dvou šancí jednou potrestali.

Jiří Blecha, trenér (hosté):

Po velmi bojovném a soustředěném výkonu všech hráčů jsme si po zásluze odvezli všechny tři body. V prvním poločase nás několikrát podržel brankář Špás, nakonec jsme se ujali vedení po spolupráci bří Jarešů. Bohužel domácí z penalty záhy vyrovnali. Ve druhém poločase to byl místy boj díky benevolenci HR. Nakonec jsme téměř trvalou převahu dokázali Luňákem zúročit. Jsme rádi, že jsme přerušili řadu utkání bez bodů.