10.06 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Doudleby - Černíkovice 06-08.10.19

© Eliška Čermáková a Petr Reichl                                      *

Doudleby: V 1.poločase šli Černíkovice do vedení 0:2 po našich dvou zbytečných chybách a nedůrazu v obranné činnosti, následně jsme my potrestali 2 velké chyby soupeře a do kabin se tak šlo za stavu 2:2. Ve 2.poločase jsme na těžkém terénu byly na hřišti jasně lepší a měli několik příležitostí ke skórování, což se nakonec v 80 minutě podařilo. Za výkon od 30 minuty až do konce jsme si vítězství zasloužili. Šrámek Jakub - asistent trenéra.

Černíkovice: Do Doudleb jsme jeli pro body, abychom odčinili domácí porážku, vedli jsme i 2:0, soupeř ale z dvou šancí po chybách naší obrany ještě do poločasu srovnal. V druhém poločase byla hra na měkkém terénu spíše vyrovnaná, Doudleby ale daly branku a vítězství udrželi. J.Stodůlka, vedoucí mužstva