11.03 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Deštné 03.11.19

© Petr Reichl a Markéta Vlachová  *

Rychnov: Naše taktika vycházela do 36. minuty. Zezadu, nechat Deštnou hrát a čekat na šance. Dobrý pohyb, více šancí a vedení 1:0. Pak si ale brankář Holoubek nešťastně utrhl achillovku a vše vzalo za své. Dva góly Deštné nás donutily více otevřít obranu, což by nebylo tak hrozné, protože jsme na balónu a v kombinaci byli lepší, ale 18 standartek je moc na to, abychom z toho nic nevytěžili....Ke konci už jsme museli hru otevřít úplně a výsledek dostal pro nás dost hrozivou podobu. Deštné gratulujeme a Davidovi přejeme brzké uzdravení. Trenér JJ

Deštné: Zápasy na umělém povrchu bývají hodně zajímavé.Domácí nás zaskočili kombinační hrou a gólem v prvních minutách.Postupem času naše hra dostala potřebný adrenalin a výsledek v podobě rychlých brejku a koncovce našich střelců se dostavil..Děkuji domácím za předvedenou hru i když nebyl výsledek pro ně přiznivý. (P. Novák trenér)