08.18 - VOTROK KP - Rychnov - RMSK Cidlina 18.08.19

© Petr Reichl                                      *

Václav Brůžek, předseda (domácí):

Hrůzostrašný vstup do zápasu nás stál body. Prohrávat po pěti minutách 0:2 by otřáslo jakýmkoliv týmem. Dohánět dvou brankovou ztrátu by bylo těžké i proti slabšímu soupeři, natož proti dobře hrajícímu Bydžovu. Ke cti našemu týmu slouží, že jsme se snažili hrát až do konce, ale bohužel se nám dnes hra moc nedařila. Gratulace soupeři k výhře.

Petr Průcha, trenér (hosté):

Dnes to bylo na špatně posekaném hřišti náročné utkání, jak po psychické, tak pro všechny aktéry i fyzické stránce. Náš snový úvod přinesl v 5. minutě dvoubrankový náskok, ale kontaktní branka domácích nás poslala do hluboké fotbalové deprese. Z té nás naštěstí probrala poločasová přestávka. Druhý poločas si myslím, zejména ze hry směrem dozadu, byl v pořádku. Po vstřelení třetí branky jsme si závěr utkání pohlídali. Ani zdaleka !!!!! nebylo vše ideální, a to my na lavičce dobře víme.