Hide slide navigation buttons:
Font size:
Button size:
Viewing time:
Transition effect: in
 Disable music autoplay:
 Use full screen for a picture:

Fotogalerie 2018 jaro - časové uspořádání odkazů na jednotlivé fotogalerie

06.17 - Region´s Cup 2018 - Česko vsSan Marino - stadion Vrchlabí
06.17 - Region´s Cup 2018 - Česko vsSan Marino - stadion Vrchlabí
06.16 - Finále Poháru U19 - Jaroměř
06.16 - Finále Poháru U19 - Jaroměř
06.14 - Region´s Cup 2018 - Česko vs Bosna a Hercegovina - stadion Trutnov
06.14 - Region´s Cup 2018 - Česko vs Bosna a Hercegovina - stadion Trutnov
06.13 - 1. A třída - Náchod - Černilov
06.13 - 1. A třída - Náchod - Černilov
06.10 - Přeborník OFS RK SP - finálový turnaj Borohrádek
06.10 - Přeborník OFS RK SP - finálový turnaj Borohrádek
06.10 - Přeborník OFS RK III.třídy - Rychnov n.K. B (Doudleby B - Rychnov B)
06.10 - Přeborník OFS RK III.třídy - Rychnov n.K. B (Doudleby B - Rychnov B)
06.10 - KP muži - Lázně Bělohrad - Náchod
06.10 - KP muži - Lázně Bělohrad - Náchod
06.10 - 1. A třída - Broumov - Police
06.10 - 1. A třída - Broumov - Police
06.09 - Přeborník OFS RK MP - finálový turnaj Doudleby nO
06.09 - Přeborník OFS RK MP - finálový turnaj Doudleby nO
06.06 - Finále Poháru hejtmana KHK - Náchod - Libčany
06.06 - Finále Poháru hejtmana KHK - Náchod - Libčany
06.03 - Krajský přeborník APFREIGHT KP starší přípravky U11 - Rychnov (Rychnov - Červený Kostelec - Trutnov B+Žacléř)
06.03 - Krajský přeborník APFREIGHT KP starší přípravky U11 - Rychnov (Rychnov - Červený Kostelec - Trutnov B+Žacléř)
06.03 - 1.A třída - Náchod B - Kunčice
06.03 - 1.A třída - Náchod B - Kunčice
06.02 - Přeborník OFS RK - Javornice (Javornice - Černíkovice)
06.02 - Přeborník OFS RK - Javornice (Javornice - Černíkovice)
06.02 - Okresní přeborník OFS RK MŽ - Dobruška+Opočno
06.02 - Okresní přeborník OFS RK MŽ - Dobruška+Opočno
06.02 - KP muži - Náchod - Třebeš
06.02 - KP muži - Náchod - Třebeš
05.30 - KP SŽ U15 - sk. o umístění - Jaroměř - Hořice
05.30 - KP SŽ U15 - sk. o umístění - Jaroměř - Hořice
05.30 - Hvězdy miletínského fotbalu
05.30 - Hvězdy miletínského fotbalu
05.29 - Okresní finále škol v minifotbale - kategorie III. - okres Rychnov
05.29 - Okresní finále škol v minifotbale - kategorie III. - okres Rychnov
05.27 - OP RK III. třída - Rychnov B - Vamberk B
05.27 - OP RK III. třída - Rychnov B - Vamberk B
05.27 - KP SŽ U15 - sk. o umístění - Rychnov - Jaroměř
05.27 - KP SŽ U15 - sk. o umístění - Rychnov - Jaroměř
05.27 - KP muži - Rychnov - Náchod
05.27 - KP muži - Rychnov - Náchod
05.26 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Dvůr Králové
05.26 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Dvůr Králové
05.26 - KP MŽ U13 - Rychnov - Černilov - N.Město
05.26 - KP MŽ U13 - Rychnov - Černilov - N.Město
05.26 - 1. B třída sk. A - Miletín - Železnice
05.26 - 1. B třída sk. A - Miletín - Železnice
05.23 - OFS RK - předpřípravky - RKž - RKb - ČA - ČE - SO
05.23 - OFS RK - předpřípravky - RKž - RKb - ČA - ČE - SO
05.20 - ŠKODA Kvasiny sportovní den
05.20 - ŠKODA Kvasiny sportovní den
05.20 - 1.A třída - Náchod B - Sobotka
05.20 - 1.A třída - Náchod B - Sobotka
05.19 - KS SŽ U15 - Nová Paka - Dobruška+Opočno
05.19 - KS SŽ U15 - Nová Paka - Dobruška+Opočno
05.19 - KP muži - Náchod - Č.Kostelec
05.19 - KP muži - Náchod - Č.Kostelec
05.16 - Pohár MD - čtvrtfinále - Rychnov - Nový Hradec
05.16 - Pohár MD - čtvrtfinále - Rychnov - Nový Hradec
05.16 - Pohár hejtmana KHK - semifinále - Č.Kostelec - Náchod
05.16 - Pohár hejtmana KHK - semifinále - Č.Kostelec - Náchod
05.13 - OP RK III. třída - Rychnov B - Slatina
05.13 - OP RK III. třída - Rychnov B - Slatina
05.13 - KP muži - Rychnov - Jičín
05.13 - KP muži - Rychnov - Jičín
05.13 - 1. A třída - Police - Úpice
05.13 - 1. A třída - Police - Úpice
05.12 - OP RK III. třída - Tereza Machačová v roli hlavního rozhodčího - Dobruška B - Voděrady
05.12 - OP RK III. třída - Tereza Machačová v roli hlavního rozhodčího - Dobruška B - Voděrady
05.12 - OP NA přípravka Police n.M
05.12 - OP NA přípravka Police n.M
05.12 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Týniště
05.12 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Týniště
05.12 - KP SD U19 - Rychnov - Hronov+Stárkov
05.12 - KP SD U19 - Rychnov - Hronov+Stárkov
05.12 - KP muži - Vysoká - Náchod
05.12 - KP muži - Vysoká - Náchod
05.12 - KP MP sk. C - Miletín+Javorka - Chlumec - Trutnov
05.12 - KP MP sk. C - Miletín+Javorka - Chlumec - Trutnov
05.12 - KP MD U17 - finálová sk. - Rychnov - V.Mýto
05.12 - KP MD U17 - finálová sk. - Rychnov - V.Mýto
05.12 - 1. B třída sk. A - Miletín - Skřivany
05.12 - 1. B třída sk. A - Miletín - Skřivany
05.10 - Okresní finále Mc Donald´s Cupu 2018, kategorie B - Rychnovsko
05.10 - Okresní finále Mc Donald´s Cupu 2018, kategorie B - Rychnovsko
05.08 - Venkovní přebory výběrů OFS U9 (r.2009) - finále Jaroměř
05.08 - Venkovní přebory výběrů OFS U9 (r.2009) - finále Jaroměř
05.08 - OP RK - Kostelec n.O. B - Zdelov
05.08 - OP RK - Kostelec n.O. B - Zdelov
05.08 - KS SŽ U15 - Vamberk+Rokytnice - Dobruška+Opočno
05.08 - KS SŽ U15 - Vamberk+Rokytnice - Dobruška+Opočno
05.08 - 1. A třída - Police - Černilov
05.08 - 1. A třída - Police - Černilov
05.05 - OP RK - SP - Černíkovice - Týniště - Borohrádek - Vamberk
05.05 - OP RK - SP - Černíkovice - Týniště - Borohrádek - Vamberk
05.05 - KP muži - Slavia HK - L.Bělohrad
05.05 - KP muži - Slavia HK - L.Bělohrad
05.05 - KP muži - Náchod - Jaroměř
05.05 - KP muži - Náchod - Jaroměř
05.02 - Okresní kolo Mc Donald´s Cup Rychnov n.K
05.02 - Okresní kolo Mc Donald´s Cup Rychnov n.K
05.02 - OFS RK - předpřípravky - Častolovice - Černíkovice - Lípa - Rychnov žlutá - Rychnov bílá
05.02 - OFS RK - předpřípravky - Častolovice - Černíkovice - Lípa - Rychnov žlutá - Rychnov bílá
05.01 - Venkovní přebory výběrů OFS U12 (r.2006) - finále Opočno
05.01 - Venkovní přebory výběrů OFS U12 (r.2006) - finále Opočno
05.01 - Venkovní přebory výběrů OFS U10 (r.2008) - finále Dobruška
05.01 - Venkovní přebory výběrů OFS U10 (r.2008) - finále Dobruška
05.01 - KP muži - Kostelec - Náchod
05.01 - KP muži - Kostelec - Náchod
04.29 - OP RK III.třída - Rychnov B - Roveň
04.29 - OP RK III.třída - Rychnov B - Roveň
04.29 - OP RK III.třída - Javornice B - Slatina
04.29 - OP RK III.třída - Javornice B - Slatina
04.29 - OP RK II. třídy - Přepychy - Kostelecká Lhota
04.29 - OP RK II. třídy - Přepychy - Kostelecká Lhota
04.29 - OP NA - Velichovky - Hronov
04.29 - OP NA - Velichovky - Hronov
04.29 - KP muži - Rychnov - N.Město n.M
04.29 - KP muži - Rychnov - N.Město n.M
04.29 - KP muži - Cidlina - Náchod
04.29 - KP muži - Cidlina - Náchod
04.29 - KP dorostu U19 - Rychnov - Solnice
04.29 - KP dorostu U19 - Rychnov - Solnice
04.28 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Třebechovice
04.28 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Třebechovice
04.28 - KP MŽ U13 sk. F - Rychnov - Černilov - N.Město
04.28 - KP MŽ U13 sk. F - Rychnov - Černilov - N.Město
04.28 - KP MP sk. C - Miletín - Trutnov
04.28 - KP MP sk. C - Miletín - Trutnov
04.28 - KP MP sk. C - Miletín - FC HK
04.28 - KP MP sk. C - Miletín - FC HK
04.28 - KP MP sk. C - Javorka - FC HK
04.28 - KP MP sk. C - Javorka - FC HK
04.28 - 1. B třída sk. A - Miletín - Loko H.Králové
04.28 - 1. B třída sk. A - Miletín - Loko H.Králové
04.26 - Přípravné utkání SP - Výběr OFS RK - Spartak Rychnov
04.26 - Přípravné utkání SP - Výběr OFS RK - Spartak Rychnov
04.25 - OFS RK - předpřípravky - Rychnov - Doudleby+Vamberk + Solnice - Slatina
04.25 - OFS RK - předpřípravky - Rychnov - Doudleby+Vamberk + Solnice - Slatina
04.22 - KS SŽ U15 - Černilov - Dobruška+Opočno
04.22 - KS SŽ U15 - Černilov - Dobruška+Opočno
04.22 - KP muži - Vrchlabí - Náchod
04.22 - KP muži - Vrchlabí - Náchod
04.21 - KP starších přípravek U11 - skupina finále - Rychnov - Nový Hradec+Černilov - Trutnov
04.21 - KP starších přípravek U11 - skupina finále - Rychnov - Nový Hradec+Černilov - Trutnov
04.20 - KS SŽ U15 - Hostinné - Dobruška+Opočno
04.20 - KS SŽ U15 - Hostinné - Dobruška+Opočno
04.18 - Pohár Hejtmana KHK - čtvrtfinále - Černilov - Náchod
04.18 - Pohár Hejtmana KHK - čtvrtfinále - Černilov - Náchod
04.15 - OP RK III.třída - Javornice B - Roveň
04.15 - OP RK III.třída - Javornice B - Roveň
04.15 - OP RK III. třída - Rychnov B - Č.Meziříčí B
04.15 - OP RK III. třída - Rychnov B - Č.Meziříčí B
04.15 - KP muži - Rychnov - Kostelec
04.15 - KP muži - Rychnov - Kostelec
04.15 - KP dorostu U19 - Rychnov - Nová+Stará Paka
04.15 - KP dorostu U19 - Rychnov - Nová+Stará Paka
04.14 - OP starší přípravka - K.Lhota - Rokytnice - Borohrádek - Sopotnice
04.14 - OP starší přípravka - K.Lhota - Rokytnice - Borohrádek - Sopotnice
04.14 - OP RK - Kostelec B - K.Lhota A
04.14 - OP RK - Kostelec B - K.Lhota A
04.14 - OP NA - Velichovky - Babí
04.14 - OP NA - Velichovky - Babí
04.14 - KP SŽ U15 - Olympia HK - Rychnov
04.14 - KP SŽ U15 - Olympia HK - Rychnov
04.14 - KP muži - Náchod - Hořice
04.14 - KP muži - Náchod - Hořice
04.14 - 1.B třída sk.A - Miletín - Nepolisy
04.14 - 1.B třída sk.A - Miletín - Nepolisy
04.11 - Region´s cup 2018 - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Trutnov
04.11 - Region´s cup 2018 - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Trutnov
04.08 - OP RK - Černíkovice - Petrovice
04.08 - OP RK - Černíkovice - Petrovice
04.07 - OP RK MP - Vamberk-Doudleby-Týniště-Dobruška+Opočno
04.07 - OP RK MP - Vamberk-Doudleby-Týniště-Dobruška+Opočno
04.07 - KP SŽ U15 - Rychnov - Jaroměř
04.07 - KP SŽ U15 - Rychnov - Jaroměř
04.07 - KP muži - Jičín - Náchod
04.07 - KP muži - Jičín - Náchod
04.07 - KP MD U17 - Rychnov - Jaroměř
04.07 - KP MD U17 - Rychnov - Jaroměř
04.01 - KP muži - Rychnov - L.Bělohrad
04.01 - KP muži - Rychnov - L.Bělohrad
04.01 - 1.A třída - Police - MFK Trutnov B
04.01 - 1.A třída - Police - MFK Trutnov B
04.01 - 1.A třída - Náchod B - Kobylice
04.01 - 1.A třída - Náchod B - Kobylice
03.31 - OP RK - Javornice A - K.Lhota A
03.31 - OP RK - Javornice A - K.Lhota A
03.31 - KP MŽ U13 sk. F - Rychnov - N.Město - Černilov
03.31 - KP MŽ U13 sk. F - Rychnov - N.Město - Černilov
03.31 - KP muži - Náchod - Libčany
03.31 - KP muži - Náchod - Libčany
03.29 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Žacléř
03.29 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Žacléř
03.25 - OP RK - Černíkovice - Rokytnice
03.25 - OP RK - Černíkovice - Rokytnice
03.25 - 1.A třída - Týniště - Kratonohy B
03.25 - 1.A třída - Týniště - Kratonohy B
03.24 - OP RK - Borohrádek - Zdelov
03.24 - OP RK - Borohrádek - Zdelov
03.24 - OFS RK - Turnaj předpřípravek - Vamberk
03.24 - OFS RK - Turnaj předpřípravek - Vamberk
03.24 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Slavia HK
03.24 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Slavia HK
03.24 - KP muži - N.Město - Náchod
03.24 - KP muži - N.Město - Náchod
03.24 - KP muži - Kostelec - Jaroměř
03.24 - KP muži - Kostelec - Jaroměř
03.23 - Školení nových rozhodčích OFS RK - nácvik signalizace
03.23 - Školení nových rozhodčích OFS RK - nácvik signalizace
03.18 - KS SŽ U 15 - Vamberk+Rokytnice - Třebechovice
03.18 - KS SŽ U 15 - Vamberk+Rokytnice - Třebechovice
03.18 - KP muži - Rychnov - Vrchlabí
03.18 - KP muži - Rychnov - Vrchlabí
03.17 - Turnaj předpřípravek - WOODSTAV CUP Rychnov
03.17 - Turnaj předpřípravek - WOODSTAV CUP Rychnov
03.17 - Příprava Vamberk - Zdelov
03.17 - Příprava Vamberk - Zdelov
03.17 - KP muži - Náchod - Slavia HK
03.17 - KP muži - Náchod - Slavia HK
03.11 - Pohár SD U19 - sk. F - Rychnov - Vamberk+Rokytnice
03.11 - Pohár SD U19 - sk. F - Rychnov - Vamberk+Rokytnice
03.11 - KP muži - Rychnov - Č.Kostelec
03.11 - KP muži - Rychnov - Č.Kostelec
03.10 - Příprava Náchod - L.Bělohrad
03.10 - Příprava Náchod - L.Bělohrad
03.10 - Pohár SŽ U15 - sk. E - Vamberk+Rokytnice - Solnice
03.10 - Pohár SŽ U15 - sk. E - Vamberk+Rokytnice - Solnice
03.10 - Aktiv sekretářů klubů hrajících mládežnické soutěže KFS
03.10 - Aktiv sekretářů klubů hrajících mládežnické soutěže KFS
03.09 - Aktiv sekretářů OFS RK
03.09 - Aktiv sekretářů OFS RK
03.04 - BEDNAR CUP 2018 - Rychnov - MP
03.04 - BEDNAR CUP 2018 - Rychnov - MP
03.03 - Příprava Trutnov - Náchod
03.03 - Příprava Trutnov - Náchod
03.03 - GENERAL JUNIOR 2018 - Rychnov - SP
03.03 - GENERAL JUNIOR 2018 - Rychnov - SP
02.25 - Pohár SŽ U15 - sk. E - Rychnov - Vamberk+Rokytnice
02.25 - Pohár SŽ U15 - sk. E - Rychnov - Vamberk+Rokytnice
02.24 - Příprava Náchod - ARS Football
02.24 - Příprava Náchod - ARS Football
02.24 - Pohár SD U19 - sk. F - Rychnov - Kostelec+Častolovice
02.24 - Pohár SD U19 - sk. F - Rychnov - Kostelec+Častolovice
02.22-24 - Školení trenérů licence C - Rychnov
02.22-24 - Školení trenérů licence C - Rychnov
02.18 - Příprava Lukavice - Chvojenec
02.18 - Příprava Lukavice - Chvojenec
02.17 - Příprava Rychnov - Holice
02.17 - Příprava Rychnov - Holice
02.17 - Příprava Náchod - D.Králové
02.17 - Příprava Náchod - D.Králové
02.11 - Příprava Rychnov - Č.Třebová
02.11 - Příprava Rychnov - Č.Třebová
02.10 - ZHL OFS RK - 2.kolo - finále MŽ - Rokytnice
02.10 - ZHL OFS RK - 2.kolo - finále MŽ - Rokytnice
02.10 - Příprava Náchod - Letohrad
02.10 - Příprava Náchod - Letohrad
02.03 - ZHL mladší přípravka - 3.kolo - Rychnov
02.03 - ZHL mladší přípravka - 3.kolo - Rychnov
02.03 - Turnaj rozhodčích KFS - Opočno
02.03 - Turnaj rozhodčích KFS - Opočno
02.03 - Příprava Náchod - Jedlina Zdrój
02.03 - Příprava Náchod - Jedlina Zdrój
02.02 - Sportovec roku 2017 - Rychnov n.K
02.02 - Sportovec roku 2017 - Rychnov n.K
01.31 - Pohár ml. dorostu U 17 - Sk. A - Rychnov - Náchod
01.31 - Pohár ml. dorostu U 17 - Sk. A - Rychnov - Náchod
01.27 - ZHL mladší přípravka - 2.kolo - Rychnov
01.27 - ZHL mladší přípravka - 2.kolo - Rychnov
01.27 - Příprava Náchod - Broumov
01.27 - Příprava Náchod - Broumov
01.20 - ZHL KFS U9 a U10 - Hostinné
01.20 - ZHL KFS U9 a U10 - Hostinné
01.19-20 - Vzdělávací seminář rozhodčích OFS Rychnov - Kostelecká Lhota
01.19-20 - Vzdělávací seminář rozhodčích OFS Rychnov - Kostelecká Lhota
01.13 - ZHL mladší přípravka - 1.kolo - Rychnov
01.13 - ZHL mladší přípravka - 1.kolo - Rychnov
01.12 - Galavečer krajského fotbalu - Jičín
01.12 - Galavečer krajského fotbalu - Jičín
Při kliknutí na danou fotografii se Vám tato fotografie neukáže ve velkém zobrazení, ale budete přesměrování na celou fotogalerii. A teprve tam si můžete všechny fotografie prohlédnou ve zvětšeném formátu.

Home
Close
Previous slide (left arrow key)
Play/Stop (space bar)
Close window and show index (up arrow key)
Next slide (right arrow key)
Expand panorama View expanded panorama at 360Cities.net    More Info
Previous slide (left arrow key)
Play/Stop (space bar)
Close window and show index (up arrow key)
Next slide (right arrow key)