Fotogalerie 2017 podzim - časové uspořádání odkazů na jednotlivé fotogalerie

12.09 - ZHL OFS RK - 3.kolo - finále SP - Rokytnice
12.09 - ZHL OFS RK - 3.kolo - finále SP - Rokytnice
12.08 - Společné posezení rozhodčích OFS RK  - Deštné v O.h
12.08 - Společné posezení rozhodčích OFS RK - Deštné v O.h
12.02 - ZHL OFS RK - 1.kolo MŽ - Rokytnice
12.02 - ZHL OFS RK - 1.kolo MŽ - Rokytnice
11.25 - Výběry OFS U9 a U10 - Rokytnice
11.25 - Výběry OFS U9 a U10 - Rokytnice
11.25 - Kostelecká Lhota - Lhota cup 2017
11.25 - Kostelecká Lhota - Lhota cup 2017
11.19 - ZHL OFS RK - 2.kolo SP - Rychnov
11.19 - ZHL OFS RK - 2.kolo SP - Rychnov
11.18 - KP muži - Rychnov - Vysoká n.L
11.18 - KP muži - Rychnov - Vysoká n.L
11.18 - KP muži - Chlumec - Náchod
11.18 - KP muži - Chlumec - Náchod
11.18 - KP dorostu - Kostelec+Častolovice - Solnice
11.18 - KP dorostu - Kostelec+Častolovice - Solnice
11.18 - 1.B třída sk. A - Broumov - Nový Hradec
11.18 - 1.B třída sk. A - Broumov - Nový Hradec
11.18 - 1.A třída - Roudnice - Hostinné
11.18 - 1.A třída - Roudnice - Hostinné
11.12 - KS SŽ - Borohrádek - Dobruška+Opočno
11.12 - KS SŽ - Borohrádek - Dobruška+Opočno
11.12 - KP muži - Rychnov - Jaroměř
11.12 - KP muži - Rychnov - Jaroměř
11.12 - KP dorostu - Rychnov - Broumov
11.12 - KP dorostu - Rychnov - Broumov
11.12 - 1. A třída - Police - Broumov
11.12 - 1. A třída - Police - Broumov
11.11 - OP II. třídy RK - Lukavice - Rokytnice
11.11 - OP II. třídy RK - Lukavice - Rokytnice
11.11 - OP II. třídy RK - Křivice - Javornice
11.11 - OP II. třídy RK - Křivice - Javornice
11.11 - KP muži - Náchod - Lázně Bělohrad
11.11 - KP muži - Náchod - Lázně Bělohrad
11.11 - 1. B třída sk. A - N.Paka - Mladé Buky
11.11 - 1. B třída sk. A - N.Paka - Mladé Buky
11.05 - ZHL OFS RK - 1.kolo SP - Rychnov
11.05 - ZHL OFS RK - 1.kolo SP - Rychnov
11.05 - OP NA st.přípravka - Police - Želvy - Babí
11.05 - OP NA st.přípravka - Police - Želvy - Babí
11.05 - OP NA st.přípravka - Police - Šneci - Babí
11.05 - OP NA st.přípravka - Police - Šneci - Babí
11.05 - KP muži - Třebeš - Náchod
11.05 - KP muži - Třebeš - Náchod
11.05 - 1.A třída - Roudnice - Kobylice
11.05 - 1.A třída - Roudnice - Kobylice
11.05 - 1. B třída sk. A - LOKO HK - N.Paka
11.05 - 1. B třída sk. A - LOKO HK - N.Paka
11.04 - OP II. třídy RK - Lukavice - Kostelec nO B
11.04 - OP II. třídy RK - Lukavice - Kostelec nO B
11.04 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Hostinné
11.04 - KS SŽ U15 - Dobruška+Opočno - Hostinné
11.04 - KP SŽ - Rychnov - Č.Kostelec
11.04 - KP SŽ - Rychnov - Č.Kostelec
11.04 - KP MD - Rychnov - Č.Kostelec
11.04 - KP MD - Rychnov - Č.Kostelec
11.04 - 1.A třída - Dobruška - Hostinné
11.04 - 1.A třída - Dobruška - Hostinné
11.04 - 1. B třída  sk. A - Miletín - Nemyčeves
11.04 - 1. B třída sk. A - Miletín - Nemyčeves
10.28 - KP muži - Náchod - Rychnov
10.28 - KP muži - Náchod - Rychnov
10.28 - 1. B třída sk. A - N.Paka - Smiřice
10.28 - 1. B třída sk. A - N.Paka - Smiřice
10.23 - Foto pro kalandář FC Spartak Rychnov
10.23 - Foto pro kalandář FC Spartak Rychnov
10.22 - KP muži - Č.Kostelec - Náchod
10.22 - KP muži - Č.Kostelec - Náchod
10.22 - KP muži - Rychnov - Hořice
10.22 - KP muži - Rychnov - Hořice
10.22 - 1.B třída sk. B - Č.Meziříčí - Solnice
10.22 - 1.B třída sk. B - Č.Meziříčí - Solnice
10.21 - KS SŽ - Dobruška+Opočno - N.Paka
10.21 - KS SŽ - Dobruška+Opočno - N.Paka
10.21 - 1. B třída sk. A - Nepolisy - N.Paka
10.21 - 1. B třída sk. A - Nepolisy - N.Paka
10.15 - OP III. třídy RK - Rychnov B - Doudleby B
10.15 - OP III. třídy RK - Rychnov B - Doudleby B
10.15 - OP III. třídy RK - Javornice B - Dobruška B
10.15 - OP III. třídy RK - Javornice B - Dobruška B
10.15 - KS SŽ U15 - Týniště - Dobruška+Opočno
10.15 - KS SŽ U15 - Týniště - Dobruška+Opočno
10.15 - KP MD - Rychnov - Hořiněves+Dohalice
10.15 - KP MD - Rychnov - Hořiněves+Dohalice
10.15 - FUTURUM OP HK MŽ sk. B - Kratonohy (žlutočerná) - Nepolisy
10.15 - FUTURUM OP HK MŽ sk. B - Kratonohy (žlutočerná) - Nepolisy
10.14 - KP MŽ - sk. C - Rychnov - Třebechovice - Černilov
10.14 - KP MŽ - sk. C - Rychnov - Třebechovice - Černilov
10.14 - KP - Slavia HK - Chlumec
10.14 - KP - Slavia HK - Chlumec
10.14 - KP - Náchod - Vysoká
10.14 - KP - Náchod - Vysoká
10.14 - 1. B třída sk. A - N.Paka - D.Kalná
10.14 - 1. B třída sk. A - N.Paka - D.Kalná
10.08 - OP III. třídy RK - Rychnov B - Voděrady
10.08 - OP III. třídy RK - Rychnov B - Voděrady
10.08 - KP muži - Rychnov - Libčany
10.08 - KP muži - Rychnov - Libčany
10.08 - KP muži - Jaroměř - Náchod
10.08 - KP muži - Jaroměř - Náchod
10.08 - KP dorostu - Rychnov - Pardubičky
10.08 - KP dorostu - Rychnov - Pardubičky
10.07 - OP SŽ RK - Doudleby - Borohrádek - Černikovice+Rychnov - Kostelec+Častolovice B
10.07 - OP SŽ RK - Doudleby - Borohrádek - Černikovice+Rychnov - Kostelec+Častolovice B
10.07 - OP NA turnaj SP Velichovky
10.07 - OP NA turnaj SP Velichovky
10.07 - KS SŽ - Dobruška+Opočno - Kostelec+Častolovice
10.07 - KS SŽ - Dobruška+Opočno - Kostelec+Častolovice
10.07 - FUTURUM OP MŽ HK sk. B - Kratonohy (žlutočerná) - Skřivany+Červeněves
10.07 - FUTURUM OP MŽ HK sk. B - Kratonohy (žlutočerná) - Skřivany+Červeněves
10.01 - OP III. třídy RK - Javornice B - Doudleby B
10.01 - OP III. třídy RK - Javornice B - Doudleby B
10.01 - KP MŽ sk. C - Rychnov - Kostelec+Častolovice - Týniště
10.01 - KP MŽ sk. C - Rychnov - Kostelec+Častolovice - Týniště
10.01 - 1.B třída sk. B - Solnice - Č.Skalice
10.01 - 1.B třída sk. B - Solnice - Č.Skalice
10.01 - 1.A třída - Náchod B - Úpice
10.01 - 1.A třída - Náchod B - Úpice
09.30 - KS SŽ - Třebechovice - Dobruška+Opočno
09.30 - KS SŽ - Třebechovice - Dobruška+Opočno
09.30 - KP SŽ - Rychnov - Olympia HK
09.30 - KP SŽ - Rychnov - Olympia HK
09.30 - KP MD - Rychnov - Chrudim
09.30 - KP MD - Rychnov - Chrudim
09.30 - KP - Náchod - Cidlina
09.30 - KP - Náchod - Cidlina
09.30 - KP - N.Město nM - Rychnov
09.30 - KP - N.Město nM - Rychnov
09.30 - FUTURUM OP HK MŽ B - Dohalice - Kratonohy
09.30 - FUTURUM OP HK MŽ B - Dohalice - Kratonohy
09.30 - 1. B třída sk. A - N.Paka - D.Králové B
09.30 - 1. B třída sk. A - N.Paka - D.Králové B
09.28 - Venkovní přebory výběrů U12 v Úpici
09.28 - Venkovní přebory výběrů U12 v Úpici
09.28 - Venkovní přebory výběrů U11 ve Rtyni v Podkrkonoší
09.28 - Venkovní přebory výběrů U11 ve Rtyni v Podkrkonoší
09.28 - Finále - Poháru OFS Rychnov n. Kn. BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Lukavice
09.28 - Finále - Poháru OFS Rychnov n. Kn. BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Lukavice
09.24 - OP OFS HK MŽ - Kratonohy - Cidlina
09.24 - OP OFS HK MŽ - Kratonohy - Cidlina
09.24 - OP III. třídy OFS RK - Rychnov B - Javornice B
09.24 - OP III. třídy OFS RK - Rychnov B - Javornice B
09.24 - KP - Rychnov - Slavia H.Králové
09.24 - KP - Rychnov - Slavia H.Králové
09.23 - OP OFS RK SP - K.Lhota - Doudleby - Kostelec - Č.Meziříčí
09.23 - OP OFS RK SP - K.Lhota - Doudleby - Kostelec - Č.Meziříčí
09.23 - KP - Náchod - Vrchlabí
09.23 - KP - Náchod - Vrchlabí
09.23 - 1.B třída sk. A - Kocbeře - N.Paka
09.23 - 1.B třída sk. A - Kocbeře - N.Paka
09.22 - Den náborů Dobruška
09.22 - Den náborů Dobruška
09.17 - OP III. třídy RK - Javornice B - Vamberk B
09.17 - OP III. třídy RK - Javornice B - Vamberk B
09.17 - KP - Kostelec nO - Rychnov
09.17 - KP - Kostelec nO - Rychnov
09.17 - KP - Hořice - Náchod
09.17 - KP - Hořice - Náchod
09.16 - KP SP U11 hřiště Miletín
09.16 - KP SP U11 hřiště Miletín
09.13 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Deštné
09.13 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Deštné
09.10 - Premier Steel KP dorostu KHK - Rychnov - Jaroměř
09.10 - Premier Steel KP dorostu KHK - Rychnov - Jaroměř
09.10 - OP III. třídy OFS RK - Rychnov B - Dobré
09.10 - OP III. třídy OFS RK - Rychnov B - Dobré
09.10 - KP - Rychnov - Chlumec
09.10 - KP - Rychnov - Chlumec
09.10 - FUTURUM OP HK MŽ B - Kratonohy - Kunčice
09.10 - FUTURUM OP HK MŽ B - Kratonohy - Kunčice
09.09 - ČP KP MŽ U 13 - sk. C - Rychnov - N.Město nM - Třebeš
09.09 - ČP KP MŽ U 13 - sk. C - Rychnov - N.Město nM - Třebeš
09.09 - KP - Náchod - Jičín
09.09 - KP - Náchod - Jičín
09.06 - Pohár hejtmana KHK 2. kolo - Kostelec nO - Náchod
09.06 - Pohár hejtmana KHK 2. kolo - Kostelec nO - Náchod
09.05 - KP SŽ U15 - Rychnov - N.Město nM
09.05 - KP SŽ U15 - Rychnov - N.Město nM
09.03 - KP SŽ U15 - Rychnov - Hořice
09.03 - KP SŽ U15 - Rychnov - Hořice
09.03 - KP MD U17 - Rychnov - Lázně Bělohrad
09.03 - KP MD U17 - Rychnov - Lázně Bělohrad
09.02 - KP - Libčany - Náchod
09.02 - KP - Libčany - Náchod
09.02 - FUTURUM OP HK MŽ B - Myštěves - Kratonohy
09.02 - FUTURUM OP HK MŽ B - Myštěves - Kratonohy
08.30 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 2. kolo - Rychnov B - Zdelov
08.30 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 2. kolo - Rychnov B - Zdelov
08.29 - Přípravné utkání U17 - Spartak Rychnov - FC H.Králové
08.29 - Přípravné utkání U17 - Spartak Rychnov - FC H.Králové
08.27 - Poznáváte Milana Krempu vedoucího týmu Slavie Hradec Králové
08.27 - Poznáváte Milana Krempu vedoucího týmu Slavie Hradec Králové
08.27 - KP - Rychnov - Třebeš
08.27 - KP - Rychnov - Třebeš
08.26 - Opočno Cup 2017
08.26 - Opočno Cup 2017
08.26 - OP II. třídy OFS RK - Zdelov - Borohrádek
08.26 - OP II. třídy OFS RK - Zdelov - Borohrádek
08.26 - KP Náchod - Nové Město n.M
08.26 - KP Náchod - Nové Město n.M
08.20 - 1.A třída - Týniště - Broumov
08.20 - 1.A třída - Týniště - Broumov
08.19 - Rampušák Cup 2017 - Dobruška
08.19 - Rampušák Cup 2017 - Dobruška
08.19 - KP Slavia HK - Náchod
08.19 - KP Slavia HK - Náchod
08.15 - Losovací aktiv mládeže KFS
08.15 - Losovací aktiv mládeže KFS
08.13 - OP II. třídy OFS RK - Borohrádek - Černíkovice
08.13 - OP II. třídy OFS RK - Borohrádek - Černíkovice
08.12 - KP - Náchod - Kostelec nO
08.12 - KP - Náchod - Kostelec nO
08.06 - Pohár OFS RK - Petrovice - Borohrádek
08.06 - Pohár OFS RK - Petrovice - Borohrádek
08.06 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Broumov - Náchod
08.06 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Broumov - Náchod
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Černilov - Rychnov
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Černilov - Rychnov
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Třebechovice - Kostelec nO
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Třebechovice - Kostelec nO
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Dobruška - Třebeš
08.05 - Pohár hejtmana KHK 1. kolo - Dobruška - Třebeš
07.29 - Přípravné utkání Trutnov - Náchod
07.29 - Přípravné utkání Trutnov - Náchod
07.29 - Pohár hejtmana KHK 0. kolo - Lípa - Dobruška
07.29 - Pohár hejtmana KHK 0. kolo - Lípa - Dobruška
07.29 - Pohár hejtmana KHK 0. kolo - Albrechtice - Třebechovice
07.29 - Pohár hejtmana KHK 0. kolo - Albrechtice - Třebechovice
07.26 - Přípravné utkání Jedlina Zdrój - Náchod
07.26 - Přípravné utkání Jedlina Zdrój - Náchod
07.23 - Přípravné utkání Náchod - KS Bielawanka Bielava
07.23 - Přípravné utkání Náchod - KS Bielawanka Bielava
07.18 - Přípravné utkání Náchod muži - FC HK U18
07.18 - Přípravné utkání Náchod muži - FC HK U18
-J A R O  2 0 1 7
-J A R O 2 0 1 7

Home
Close
Previous slide (left arrow key)
Play/Stop (space bar)
Close window and show index (up arrow key)
Next slide (right arrow key)
Expand panorama View expanded panorama at 360Cities.net    More Info
Previous slide (left arrow key)
Play/Stop (space bar)
Close window and show index (up arrow key)
Next slide (right arrow key)