Fotogalerie podzim 2019 - mládež 17/08—10/11/19

Královéhradecký fotbal ve fotografii - mistrovská utkání mládeže
Spustit slideshow
11.10 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - Vamberk © Petr Reichl

11.10 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - Vamberk

41 images

11.09 - ČP KP MŽ U 13 - sk. C - Police - Třebeš II. - Jaroměř - Broumov © Miroslav Holub

11.09 - ČP KP MŽ U 13 - sk. C - Police - Třebeš II. - Jaroměř - Broumov

10 images

11.09 - ČDD U 19 C - Trutnov - Náchod © Michal Gois * Česká divize dorostu, sk. C, ročník 2019/2020, 14. kolo, MFK Trutnov U19 vs FK Náchod U19 - 3 : 1, naše...

11.09 - ČDD U 19 C - Trutnov - Náchod

11 images

11.03 - ČDD U 19 C - Náchod - Praha Bráník © Michal Gois Česká divize dorostu U19, ročník 2019/2020, 13. kolo, FK Náchod U19 vs ABC Braník 4 : 0

11.03 - ČDD U 19 C - Náchod - Praha Bráník

24 images

10.27 - ČP KP MŽ U 13 - sk. A - Javorka+Miletín - D.Králové - Vrchlabí+Trutnov B - Jičín I. (hřiště L.Bělohrad) © Iva Reichlová

10.27 - ČP KP MŽ U 13 - sk. A - Javorka+Miletín - D.Králové - Vrchlabí+Trutnov B - Jičín I. (hřiště L.Bělohrad)

15 images

10.27 - ČDD U 19 C - Vlašim - Náchod © Michal Gois Česká divize dorostu U19, sk. C, ročník 2019/2020, 12. kolo, FC S a B Vlašim U19 vs FK Náchod U19 0-4

10.27 - ČDD U 19 C - Vlašim - Náchod

27 images

10.27 - KP SP U11 sk.A - Jaroměř - D.Králové - Žacléř+M.Buky Hřiště Jaroměř © Václav Mlejnek

10.27 - KP SP U11 sk.A - Jaroměř - D.Králové - Žacléř+M.Buky

42 images

10.26 - JANEVA OP JI SP - Kopidlno - Javorka+Miletín A - Javorka+Miletín B (hřiště Kopodlno) © Iva Reichlová

10.26 - JANEVA OP JI SP - Kopidlno - Javorka+Miletín A - Javorka+Miletín B (hřiště Kopodlno)

10 images

10.26 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - Kostelec+Častolovice

40 images

10.20 - ČP KP MŽ U 13 - sk. D - Třebechovice - Rychnov - Týniště - Č.Kostelec A

8 images

10.19 - AT Consult 1. KL dorostu U 17 - sk.A - Javorka+Miletín - Slavia HK+M.Lhota

5 images

10.12 - Premier Steel 1. KL dorostu U19 - Rychnov - Č.Kostelec

37 images

10.12 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - Předměřice

36 images

10.06 - OP st. přípravek OFS RK - Vamberk - Černíkovice - Rychnov - Týniště

72 images

09.28 - Venkovní přebory výběrů OFS U12 - Kostelec n.O

230 images

09.28 - Venkovní přebory výběrů OFS U11 - Vamberk

6 images

09.15 - OP RK SP - Doudleby+Sopotnice - Slatina+Javornice - Rychnov - Vamberk

72 images

09.14 - Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U19 - Rychnov - Předměřice

52 images

09.14 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - V.Poříčí

46 images

09.01 - OP RK MŽ - Černíkovice+Solnice - Kostelec+Častolovice - Borohrádek

69 images

08.31 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Rychnov - Borohrádek

47 images

08.29 - DAHASL 1. KL žáků U15 sk. B - Vamberk - Týniště

35 images

08.17 - Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U19 - Rychnov - Kostelec+Častolovice

67 images