Fotogalerie podzim 2019 - dospělí 03/08—20/10/19

Královéhradecký fotbal ve fotografii - mistrovská utkání dospělých
Spustit slideshow
10.20 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Sobotka (hřiště Provodov) © Michal Malý * AM GNOL 1. A třída mužů, ročník 2019/2020, 11. kolo, FK Náchod B vs SK Sobotka 1 : 0, Utkání nebylo...

10.20 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Sobotka (hřiště Provodov)

23 images

10.19 - JAKO 1. B třída - sk. A - Miletín A - Kobylice © Iva Reichlová *

10.19 - JAKO 1. B třída - sk. A - Miletín A - Kobylice

5 images

10.19 - FORTUNA Divize C - Náchod - D.Králové © Michal Malý * FORTUZNA Divize C, ročník 20199/2020, 11. kolo, FK Náchod vs TJ Dvůr Králové nL 2 - 1, (1-0), těžké...

10.19 - FORTUNA Divize C - Náchod - D.Králové

40 images

10.13 - VOTROK KP - Police - Černilov © Miroslav Holub * Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí): Hosté nastoupili bez řady hráčů základního kádru a spoléhali...

10.13 - VOTROK KP - Police - Černilov

5 images

10.13 - JAKO 1. B třída - sk. A - Železnice - Miletín A © Iva Reichlová * Vladimír Blažej, trenér Železnice: (domácí):

10.13 - JAKO 1. B třída - sk. A - Železnice - Miletín A

5 images

10.13 - FORTUNA Divize C - Benátky nJ - Náchod © Michal Malý * FORTUNA Divize C, ročník 2019/2020, 10. kolo, SK Benátky nJ vs FK Náchod 1:1, PK 3:0, Neuznaný regulérní...

10.13 - FORTUNA Divize C - Benátky nJ - Náchod

29 images

10.13 - AM Gnol 1.A třída - Solnice - LOKO HK © Petr Reichl * Josef Pleskot, trenér (domácí): Dnes k nám přijel nejkvalitnější soupeř letošního podzimu, na kterého...

10.13 - AM Gnol 1.A třída - Solnice - LOKO HK

49 images

10.12 - SABE III. třída mužů JI - Miletín B - Žeretice © Iva Reichlová

10.12 - SABE III. třída mužů JI - Miletín B - Žeretice

5 images

10.12 - JAKO 1. B třída - sk. B - Opočno - Malšovice

58 images

10.06 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Doudleby - Černíkovice

87 images

10.06 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - L.Bělohrad (hřiště Provodov)

23 images

10.05 - JAKO 1. B třída - sk. B - Nový H.Králové - Opočno

41 images

10.05 - FORTUNA Divize C - Náchod - Libiš

21 images

09.29 - VOTROK KP - Rychnov - Černilov

48 images

09.29 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Častolovice

41 images

09.29 - SABE III. třída mužů JI - Miletín B - Železnice B

5 images

09.29 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Olešnice

69 images

09.29 - FORTUNA Divize C - Hlinsko - Náchod

46 images

09.28 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Křovice - Roveň

39 images

09.28 - JAKO 1. B třída - sk. B - Opočno - Meziměstí

56 images

09.25 - Den okresního fotbalu OFS Rychnov - Kostelec nad Orlicí

400 images

09.22 - JAKO 1. B třída - sk. A - Miletín A - Jičín B

4 images

09.22 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Broumov (hřiště Provodov)

22 images

09.21 - FORTUNA Divize C - Náchod - Velké Hamry

32 images

09.15 - VOTROK KP - Rychnov - Libčany

64 images

09.15 - VOTROK KP - Police - Vysoká

4 images

09.15 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Žďár

59 images

09.15 - SABE III. třída mužů JI - Miletín B - Sobotka B

4 images

09.15 - JAKO 1. B třída - sk. B - Opočno - Přepychy

39 images

09.15 - FORTUNA Divize C - Čáslav - Náchod

31 images

09.08 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Lukavice - Častolovice

52 images

09.08 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Č.Meziříčí B - Doudleby B

16 images

09.08 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Solnice B - Labuť Rychnov

41 images

09.08 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Česká Skalice (hřiště Provodov)

23 images

09.07 - JAKO 1. B třída - sk. B - Hejtmánkovice - Opočno

49 images

09.07 - FORTUNA Divize C - Náchod - Letohrad

30 images

09.01 - VOTROK KP - Rychnov - Vysoká - (nedohráno)

37 images

09.01 - VOTROK KP - Police - Cidlina

4 images

09.01 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Borohrádek

43 images

08.31 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Častolovice - Žďár

54 images

08.31 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Vamberk B - Roveň

47 images

08.31 - JAKO 1. B třída - sk. B - Opočno - Vamberk

24 images

08.31 - FORTUNA Divize C - Trutnov - Náchod

33 images

08.25 - SABE III. třída mužů JI - Miletín B - Češov

4 images

08.25 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Lípa B

54 images

08.25 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Kunčice (hřiště Provodov)

22 images

08.25 - AM Gnol 1.A třída - Solnice - Týniště

57 images

08.24 - VOTROK KP - Slavia HK - Rychnov

11 images

08.24 - FORTUNA Divize C - Náchod - Horky nJ

25 images

08.21 - Pohár hejtmana mužů KFS - Rychnov - Velké Poříčí

62 images

08.21 - BFS - GÓL pohár OFS RK (3.kolo) - Častolovice - Borohrádek

43 images

08.18 - VOTROK KP - Rychnov - RMSK Cidlina

47 images

08.18 - VOTROK KP - Police - Kostelec nO

5 images

08.18 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Křivice

56 images

08.18 - FORTUNA Divize C - Nymburk - Náchod

30 images

08.11 - AM Gnol 1.A třída -Náchod B - Velké Poříčí (hřiště Provodov)

25 images

08.11 - AM Gnol 1.A třída - Solnice - N.Město nM

47 images

08.10 - FORTUNA Divize C - Náchod - Kutná Hora

23 images

08.07 - MOL cup 1. kolo - Náchod - Viktoria Žižkov

31 images

08.04 - BFS - GÓL pohár OFS RK - Vamberk B - Rychnov B

53 images

08.03 - MOL Cup - Náchod - Horky nad Jizerou

30 images